img-95

Bibione

27.8.2022

Na jeden den k moři

Vzhledem k obrovskému zájmu o jednodenní zájezd k nejkrásnějším plážím Itálie, do letoviska Bibione, Vám přinášíme další termín a to 27.8. !!


Na jeden den k moři!
Den plný zážitků, pohody a koupání!


Odjezdy:
Horní Němčí 21:00 pohostinství Lesná
Dolní Němčí 21:05 od Sušky
Nivnice 21:10 první autobusová zastávka od Dolněmčí směr Uh. Brod
Uherský Brod 21:15 první autobusová zastávka směrem od Nivnice
Uherského Hradiště - Kunovice v 22:00 čerpací stanice MOL pod mostem /naproti Hamé/
Uherský Ostroh 22:15 Osmek
Veselí n. Moravou 22:25 naproti Lidlu
Mikulov v 23:30

Cena dopravy:
Dospělí/ senior/ student 1400,-
Děti do 15ti let 1000,-
Děti do 3 let zdarma

Cena zahrnuje: technický doprovod, dopravu tam i zpět klimatizovaným autobusem kde najdete: WC, DVD, pásy, přikrývky, WiFi na území ČR, hry pro děti i dospělé, polohovatelná sedadla, bufet s teplými i studenými nápoji, 1x teplý nápoj v ceně
Cena nezahrnuje: připojištění (možno dokoupit)
Předpokládaný příjezd do letoviska Bibione mezi 8-9 hodinou ranní dne 27.8.
V Bibione si můžete odpočinout na krásných dlouhých plážích (vhodné i pro menší děti a starší osoby), nebo si můžete zajít na romantickou procházku k nedalekému majáku. Na pláži nechybí ani prodejci se zmrzlinami, ledovou kávou, nebo si přímo na pláži můžete dopřát skvělou masáž (doporučujeme) a mnohem více… Ve městě je možno zakoupit suvenýry, drinky či oblečení nebo si zajít na vynikající oběd.
Ve večerních hodinách se můžete vydat do přilehlého Lunaparku, kde najdou vyžití děti i dospělí. Nechybí nejrůznější kolotoče, horské dráhy, strašidelné a zrcadlové domy.

CA si vyhrazuje právo zájezd zrušit v případě malého zájmu a při obsazenosti nižší než 50 klientů 3 týdny před plánovaným odjezdem
Svou objednávkou souhlasíte s Obchodními podmínkami CA.
Svou objednávkou souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů a zasláním nabídky v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb.

Cena: 1400Kč

img-92

Dunajská Streda

3.9.2022

Jednodenní relax v termálech

Vydejte se s námi do nejoblíbenějšího Thermalparku na jihu Slovenska!



10 vnitřních a venkovních bazénů s mineralizovanou léčivou a termální vodou, s teplotou od 24°C do 40°C, má příznivý vliv na pohybové ústrojí. V Thermalparku DS je využívána termální voda s vysokou koncentrací minerálních látek z vrtu vyvěrajícího z hloubky 1600 metrů, její teplota dosahuje až 57 °C. Díky svému složení příznivě ovlivňuje onemocnění pohybového ústrojí, onemocnění kloubů a zmírnění poúrazových stavů.
V areálu se nalézá restaurace s výběrem cca 6teplých jídel v ceně od 6€. Také si zde můžete zakoupit nejrůznější saláty, kompoty, pivo, limo, kávu, zákusky a alkohol. Od jara se otevírají také venkovní stánky -pivo, limo, langoše, zmrzlina, hranolky...
Odjezdy:
6:00 Uherského Hradiště (čerpací stanice Mol)
6:15 Uh.Brod (fin.úřad)
6:20 Nivnice (u kostela)
6:25 Nivnice (u školy)
6:45 Korytná
7:00 Strání (naproti Jednoty)

Odjezd z Dunajské Stredy v 17:00.

Cena za dopravu: Dítě (do15ti let) 300,- Kč, Důchodce (od 62 let) 400,-Kč, Dospělý 500,-Kč
Cena zahrnuje: technický doprovod, dopravu tam i zpět klimatizovaným autobusem kde najdete:
WC, DVD, pásy, přikrývky, WiFi na území ČR, hry pro děti i dospělé, polohovatelná sedadla, bufet s teplými i studenými nápoji, 1x teplý nápoj v ceně
Cena nezahrnuje: vstup, připojištění

Celodenní vstup pro skupinu nad 30 osob: dospělý 10,00 € (do 62 let), senior (nad 62 let) a dítě do 14let 9,050 €

Celodenní vstup pro jednotlivce: dospělý 13,50 € (do 62 let), senior (nad 62 let) a dítě do 14let 12,00€


Závazné objednávky na zájezd přijímáme do 26.8.2022, kdy je nutno se jako skupina objednat do termálních lázní. Zájemci, kteří se přihlásí po tomto termínu si zaplatí vstup pro jednotlivce.

CA si vyhrazuje právo zájezd zrušit v případě malého zájmu a při obsazenosti nižší než 50 klientů 3 týdny před plánovaným odjezdem
Svou objednávkou souhlasíte s Obchodními podmínkami CA.
CA si vyhrazuje právo zrušit zájezd v případě zhoršení epidemiologické situace a podmínek z důvodu Covid 19.
Svou objednávkou souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů a zasláním nabídky v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb.

Cena: 500Kč

img-93

Mariazell

6.9.2022

Výlet do Rakouska, Pouť pro křesťany

Vydejte se na poutní místo, které leží v srdci překrásných hor!


Časy a místa odjezdu budou doplněny nejpozději týden před plánovaným zájezdem, dle počtu klientů z jednotlivých měst-
Čeká na Vás: Na tomto zájezdu je možno se vydat na vlastní pěst na túru či procházku na blízkém okolí či se vydat s knězem a dalšími účastníky na křížovou cestu a poté na mši slouženou v basilice.

Pár tipů pro procházky v blízkém okolí:
Buschniggweg
Začněte v Mariazellu na hlavním náměstí a jděte po Schiessstattgasse na začátek Buschniggweg. Odtud pokračujete chůzí obklopenou lesem, až dojdete na lesní promenádu. V St. Sebastian přejděte hlavní silnici a pokračujte směrem k vlakovému nádraží. Na promenádě Wertanek se bez stoupání vrací zpět do Mariazell. Cesta je po celé délce zpevněná a značená. Jsou zde četné odpočinkové lavičky a přístřešky.

Okružní cesta kolem jezera
Na této turistické stezce půjdete z Mariazell po udržovaných lesních a písčitých cestách kolem jezera Erlaufsee do Grünau a zpět do Mariazell. Procházíte se krásnou údolní krajinou s výhledy na Gemeindealpe, Ötscher a Zellerhütte většinou v bezprostřední blízkosti silnice a přesto v krajině. Cesta je značena orientačními tabulemi.U jezera Erlaufsee jděte po jižním břehu po úzké lesní pěšině podél silnice ke Gasthof Seewirt a pokračujte přes ploché sedlo („Gretenalm“, výchozy nánosů z doby ledové), nakonec odbočte ze silnice doleva mírně z kopce přes kus lesa k bývalému hotelu Marienwasserfall. Odtud se krátká odbočka k vodopádu vyplatí.
Celá okružní turistická stezka je navržena s odpovídajícím zázemím jako jsou lavičky, stoly a informační tabule.

Salzakklam
Na této cestě se vydáte z Mariazellu do Kreuzbergu, přes Salzakklamm a přes Annaburg zpět do Mariazellu. a vás obvykle vede vedle šumící horské řeky hustými lužními lesy, přes malé průseky úzkým, skalnatým a romantickým lesním údolím. Po lesní cestě (cesta č. 14) ven z údolí až k mostu. Zde odbočíte vpravo na Annaburg (osada) a pokračujete po Erzherzog Johann Weg a poté chvíli po B21 (chodník). Projděte kolem minigolfu nahoru Abt Severingasse do Wiener Neustädterstraße, poté dojdete k výchozímu bodu túry.

Mariazell – Bürgeralpe
Na vrchol místní hory Bürgeralpe vás pohodlně a bezbariérově vyveze lanovka – vyplatí se ale vyjít nahoru i pěšky.Procházka po Schiessstattgasse a na začátek Buschniggweg. Asi 100 metrů po překročení trasy lanovky se vydejte po žluté značce (trasa č. 694) vpravo na lesní cestu. Ihned poté cesta křižuje lesní cestu, tu přejděte a pokračujte po lesní cestě rovně. Když vyjdete z lesa, jste již v polovině. Zde si můžete odpočinout v malém pavilonu "ARGE Waldpädagogik" a dozvědět se mnoho o stromech a lese

Tyto a další zajímavá místa si sami můžete prohlénout na www.mariazell.at
Na túry a procházky se budete vydávat sami, proto doporučujeme nastudovat si mapy předem.
Tým CA půjde se zájemci na křesťanskou pouť .
Návštěva kostela v Mariazell, kde bude sloužena mše svatá v českém jazyce ve 14:00 – slouží Mgr. Zdeněk Gerhard Klimeš v zázračné kapli. Za příznivého počasí křížová cesta.

Dále doporučujeme: návštěvu stánků v okolí baziliky, ochutnat bylinný likér z 33 druhů bylinek. Za bazilikou je také k vidění kaplička Panny Marie.

Cena zahrnuje: technický doprovod, doprava tam i zpět klimatizovaným autobusem kde najdete: pásy, zásuvku pod každým sedadlem, přikrývky, WiFi na území ČR, hry pro děti i dospělé, polohovatelná sedadla, bufet s teplými i studenými nápoji, 1x teplý nápoj v ceně
Cena nezahrnuje: připojištění

CA si vyhrazuje právo zájezd zrušit v případě malého zájmu a při obsazenosti nižší než 50 klientů 3 týdny před plánovaným odjezdem
Svou objednávkou souhlasíte s Obchodními podmínkami CA.
CA si vyhrazuje právo zrušit zájezd v případě zhoršení epidemiologické situace a podmínek z důvodu Covid 19.
Svou objednávkou souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů a zasláním nabídky v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb.

Cena: 800Kč

img-94

Chocholowskie termy

8.10.2022

Jednodenní relax v termálech

Vydejte se s námi do největších polských termálních lázní!


Odjezdy
Uh. Hradiště – Kunovice (čerpací stanice MOL) 4:15
Uherský Brod (finanční úřad) 4:30
Nivnice (u kostela) 4:35
Nivnice (u školy) 4:40
Korytná 4:50

Předpokládaný příjezd na parkoviště k termálům v cca 9:00
Předpokládaný odjezd 18:00 (v případě nepřízně počasí odjezd v cca 17:00 dle domluvy)

V Chochołowskie Termy si každý najde to pravé!
Atrakce:
Ve dvoupodlažním areálu naleznete gejzíry, umělou řeku, umělé vlny, tobogány, vodní bar, písečnou pláž a vodní hřiště venku v letní sezóně. Ti, kteří dávají přednost aktivní dovolené, si mohou zahrát volejbal a vodní basketbal nebo si zaplavat ve sportovním bazénu. Pro ty, kteří hledají vzrušení, je k dispozici skluzavka s padacími dveřmi a dvě skluzavky.
Relax:
Chvíli odpočinku si můžete užít ve dvou bazénech s masážními hlavicemi, v sedmi malých vířivkách, velkém bazénu s vířivkou či v bazénech s termální léčivou vodou.
V areálu také naleznete lázně, které nabízí širokou škálu relaxačních, léčebných a fyzioterapeutických procedur, které jsou ovšem za příplatek.

Klienti v Chochołowskie Termy používají speciální hodinky (čipy), na kterých mohou provádět transakce.

Cena zahrnuje:
vstupné, technického průvodce, dopravu tam i zpět klimatizovaným autobusem kde najdete:
zásuvku pod každým sedadlem, pásy, přikrývky, WiFi na území ČR, hry pro děti i dospělé, polohovatelná sedadla, bufet s teplými i studenými nápoji, 1x teplý nápoj v ceně

Cena nezahrnuje:
připojištění

Cena zájezdu:
1200,- dospělí a důchodce; 850,- děti do 14ti let (je možno, že věk dítěte bude u pokladny lázní kontrolován)

S sebou:
Plavky, osušku, přezůvky do areálu, (sluneční brýle, pokrývku hlavy, opalovací krém, župan), léky (které užíváte), peníze na útratu (možno platit zlotými, eury, či kartou) doporučené kapesné minimálně 20€/os. - V areálu se platí čipovými náramky, zaplacení útraty při odchodu z areálu
CA si vyhrazuje právo zájezd zrušit v případě malého zájmu a při obsazenosti nižší než 50 klientů 3 týdny před plánovaným odjezdem
Svou objednávkou souhlasíte s Obchodními podmínkami CA.
Svou objednávkou souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů a zasláním nabídky v souladu s ustanoveními zákona č. 101/2000 Sb.

Cena: 1200Kč